به سایت ایران خدمت خوش آمدید

این سایت به عنوان بزرگترین مرجع معرفی خدمات تخصصی به صورت رایگان می باشد.


قوانین ایران خدمت

 

توافق نامه

به ایران خدمت خوش آمدید. شما ضمن استفاده از ایران خدمت (شامل www.irankhedmat.com و خدمات آن)، موافقت خود را با شرایط و تعهد به انجام مفاد قوانین ایران خدمت تعیین شده، به شرح زیر اعلام کرده‏ اید.

پیش از اینکه از خدمات و ابزار سایت ایران خدمت استفاده کنید، لازم است که تمام شرایط و ضوابط مرتبط با این توافق‏نامه را به دقت مطالعه و موافقت خود را با آن اعلام کنید. با قبول این توافق‏نامه و قوانین، شما پذیرفته ‏اید هر زمان که از سایت‏ها و خدمات ایران خدمت، یا از ابزارهایی که در دسترس کابران قرار داده شده تا با آن از خدمات سایت‏های ایران خدمت بهره‏ مند شوند، استفاده کنید، مفاد این توافق‏نامه مصداق یافته و لازم ‏الاجر است.

کاربران گرامی، برای بهره گیری  از ایران خدمت، مطالعه و اطلاع از قوانین آن ضروری است.
شروع به استفاده و گشت‌وگذار در این وب‌‌سایت، به منزله مطالعه قوانین و اطلاع از مفاد آن و پذیرش کلیه آنها بدون استثناست.

استفاده از ایران خدمت

قرارداد و توافق نامه کاربری ایران خدمت بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران تدوین شده است.

با ارسال یک آگهی در سایت ایران خدمت، مسئولیت حقوقی کامل مضمون آن و بررسی صحت و مطابقت آن با قوانین و یا اخلاق حسنه و عرف اسلامی به عهده شما خواهد بود، و در ضمن، شما پیشاپیش موافقت خود را با شرایط عنوان شده در زیر اعلام کرده‏ اید.

محدودیت نکات قابل توجه در میزان مسئولیت‏های ایران خدمت

ایران خدمت هیچ کنترلی روی خدمات و آگهی تبلیغ  شده از هیچ نظر، اعم از صحت اطلاعات ، کیفیت و استاندارد و رعایت قوانین مورد نیاز و غیره و نیز درستی یا قانونی بودن موارد یا خدماتی که در آگهی به آن‏ها اشاره شده، و واقعیت یا صحت مضامین یا آگهی‏ های کاربران نداشته و مسئولیت بررسی و تحقیق راجع به آن‏ها با خود کاربران است. این سایت صرفاً محلی برای درج آگهی‏ ها است

ایران خدمت در قبال محتوا، فعالیت‏ها و خدمات یا عدم فعالیت‏ها، و آگهی‏ هایی که کاربران در سایت قرار داده‏ اند، هیچ مسئولیتی نمی‏پذیرد.

 شما سایت ما را به عنوان فضایی که به هر کسی این امکان را می‏دهد تا درباره هر چیزی، در هر زمانی، و از هر جایی تبلیغ کند، خواهید شناخت.

 ما در معاملات و خدمات واقعی میان خریداران و فروشندگان، ارائه دهندگان خدمات و دریافت کنندگان خدمات شرکت نمی‏کنیم.

.

ممکن است لینک‏هایی از طریق سایت‏ ایران خدمت به سایت‏ها و یا مضامین و یا فایل‏هایی که در کنترل ایران خدمت نیستند، از سوی شخص ثالث در اختیار بینندگان آگهی قرار داده شود. این نوع لینک‏ها صرفاً به منظور معرفی آیتم و به عنوان مرجع در اختیار بینندگان قرار داده شده، و به هیچ وجه به قصد پشتیبانی با صحه گذاشتن بر سایت وابسته یا عملکرد آن نبوده و همچنین حاوی تائیدیه یا ضمانتی مبنی بر صحت اطلاعات عنوان شده در چنین سایت‏هایی نیست.

ایران خدمت هیچ مسئولیتی در قبال چنین سایت‏ها، فایل‏ها و مضامینی که از طریق لینک‏های قرار داده شده در سایت‏ ایران خدمت به آن‏ها دسترسی می یابید، ندارد. به علاوه ایران خدمت، به هیچ وجه خدمات یا محصولات ارائه شده در این سایت‏ها یا مضامین چنین خدمات و محصولاتی را که از طریق لینک‏های قرار داده شده در ایران خدمت به آن‏ها دسترسی دارید، تضمین نمی‏کند.

ما نمی‏توانیم دسترسی مطمئن و پیوسته به سایت‏ها، خدمات یا ابزارهای‏مان را ضمانت کنیم؛ چرا که عملکرد سایت‏ها، خدمات یا ابزارهای ما، ممکن است در اثر فاکتورهای بیشماری که خارج از کنترل ما هستند، دچار اختلال شود. بنابراین، تا جایی که قانون مجاز دانسته، ما کلیه ضمانت‏ها، مفاد و شرایط ضمنی را مستثنی کرده‏ایم. ما هیچ مسئولیتی در قبال از بین رفتن پول، ضرر و زیان، حسن نیت یا اعتبار، یا هرگونه خسارت خاص، غیرمستقیم یا ناشی از ناتوانی شما - چه مستقیم باشد یا غیر مستقیم - در استفاده از سایت‏ها، خدمات یا ابزارهایمان نمی‏پذیریم.  

ایران خدمت کلاً یا جزئاً هیچ دخالتی در خدمات و معامله احتمالی افرادی که از محتوای اطلاع‌رسانی آن استفاده کرده‌اند نداشته و هیچ نفعی در معامله احتمالی آنها عائد این سایت نمی‌شود؛ فلذا مسئول انجام معاملات آنها یا نظارت بر اجرای آن نیست. براین اساس، رعایت احتیاطات حقوقی، فنی و اقتصادی لازم در انجام معامله و بهره گیری از خدمات، مستقیماً برعهده‌ معامله‌کنندگان و ارائه دهندگان خدمات و دریافت کنندگان خدمات است و تبعات ناشی از آن، ابداً متوجه ایران خدمت نخواهد بود.

کاربران محترم ضرورتا باید به هشدارهای پلیس فتا و سایر مراجع انتظامی، امنیتی و نظارتی دقت کنند و شخصا مسئول انجام یک معامله امن و دریافت خدمات باشند.

 

لینک‌، آدرس الکترونیکی یا هرنوع تبلیغ مجازی سایر اشخاص حقیقی یا حقوقی در محتوای ایران خدمت، صرفاً جهت اطلاع‌رسانی است و ایران خدمت هیچ مسئولیتی در قبال محتوای آن لینک‌ها یا آدرس‌های الکترونیک یا تغییرات بعدی آنها نخواهد داشت.

 

آگهی‌کننده اقرار و اذعان می‌کند که شخصا مالک تصاویر و محتوای منتشره خود بوده و ضامن کشف خلاف واقع آن است. ایران خدمت نسبت به کشف خلاف واقع آن، هیچ مسئولیتی ندارد.

 

آگهی‌کننده با قراردادن آگهی خود و تلفن تماس خود، قبول می‌کند که این اطلاعات را در معرض دید عموم قرار داده و ایران خدمت را از تبعات و حواشی احتمالی ناشی از آن مبری می‌کند.

 

ارتباط بین خریدار و فروشنده به طور مستقیم با مباشرت خود آنها انجام می‌شود و ایران خدمت هیچ مکانیزمی در خصوص تائید اصالت، وثوق و هویت واقعی طرفین ندارد و مبری از مسئولیت‌های احتمالی ناشی از آن است. خریدار و فروشنده شخصا باید این موضوعات را احراز و رعایت کنند.

 

با توجه به پیاده‌سازی بالاترین سطح امنیت سایبری بر روی پایگاه داده‌ ایران خدمت، هیچ دسترسی فنی غیرمجازی به آن قابل‌انجام نیست. اما این مطلب به معنای جلوگیری صد درصدی از سوء‌استفاده‌های احتمالی اشخاص از اطلاعاتی که به صورت عمومی منتشر می شوند، نیست و ایران خدمت مسئولیتی در این زمینه نخواهد داشت. هرچند ایران خدمت مستمرا تلاش گسترده‌ای در جلوگیری از سوء‌استفاده احتمالی نیز به‌عمل می‌آورد.

چنانچه در خصوص موضوعی خاص، نسبت به محتـوای اطلاعـات ارسالی يا عمليـات انجام‌يافته اختلاف نظری باشد، اسناد دفاتر، گزارش‌ها و همچنين عمليات الكترونيكی ضبط‌شده در فايل‌ها و سرورهای كامپيوتری باما، در مقابل طرف مقابل، سند و دليل معتبر خواهند بود و آگهی‌کننده حق هرگونه اعتراض را تحت هر عنوان، از خود سلب می‌کند.

کاربران محترم میتوانند با ارسال پیام خصوصی به پست الکترونیکی مربوط به شکایات مردمی به آدرسirankhedmat.pm@gmail.com : ، شکایات، انتقادات و پیشنهادهای خود را نسبت به انتشار آگهی هایی که ضوابط فوق را رعایت نکرده اند با عنوان «شکایت/انتقاد/پیشنهاد» ثبت و اطلاع رسانی کنند.

درهرصورت، نتیجه پیگیری انجام شده، به فرد شکایت کننده نیز اطلاع داده خواهد شد.

 

قوانین و ضوابط مشروحه مندرج در این صفحه بنا به تغییر شرایط، درصورت لزوم، اصلاح، گسترش یا تعدیل خواهد شد. کلیه کاربران شخصاً موظف هستند به‌صورت دوره‌ای از این صفحه بازدید و از آخرین وضعیت قوانین، اطلاع حاصل کنند.

عمومی

ایران خدمت و وابستگان، کارمندان، مدیران، شرکاء و توزیع ‏کنندگان رسمی ایران خدمت هیچ مسئولیت قانونی و اخلاقی در قبال خدماتی که از طریق سایت‏ ایران خدمت توسط اشخاص ثالث ارائه می‏شوند، یا برای فهرست‏ ها و مضامینی که توسط اشخاص ثالث تهیه شده، و آگهی می‏شوند، ندارد و صرفاً در حدود قانون، آگهی‏ های اشخاص ثالث را درج می‏کند.

اگر هر بندی از این توافق‏نامه، مطابق قانون نامعتبر یا اجرا نشدنی باشد، چنین بندی باید مجدداً بررسی شده و باقی شروط و ضوابط به قوت خود باقی هستند. ما این توافق‏نامه را به صلاحدید خود، طبق بخش اطلاعیه‏ ها ممکن است، تغییر دهیم. بالای صفحه فقط مربوط به اهداف رجوعی است و گستره یا وسعت این قسمت را محدود نمی‏کند. عدم اقدام قانونی ما نسبت به نقض قوانین توسط شما یا سایر افراد به این معنا نیست که ما از حق خود نسبت به برخورد با نقض قوانین گذشته‏ ایم و عمل مغایر با قوانین با برخورد متعاقب مواجه نخواهد شد. در عین حال، ما تضمین نمی‏کنیم در قبال کلیه موارد نقض قوانین توافق نامه، موارد ذکر شده را اجرا کنیم.

ممکن است در هر زمانی، این توافق نامه تغییر کند یا اصلاح شود که موارد اصلاح شده در ایران خدمت اعلام خواهد شد. به غیر از موارد استثنایی، کلیه اصلاح‏ها یا موارد تغییر یافته، از زمان تاریخ انتشار خود لازم الاجرا هستند.

 

قوانین ثبت آگهی در «ایران خدمت» چیست؟

چنانچه از ناحیه مراجع ذیصلاح قانونی دستور حذف آگهی صادر شده باشد، ایران خدمت فوراً اقدام به حذف آگهی می‌نماید. همچنین در صورتی که گزارش تخلف کاربران نسبت به آگهی بیشتر از 5 مورد باشد، ایران خدمت به صلاحدید خود ممکن است اقدام به حذف آگهی نماید. در دو فرض اخیر ایران خدمت هیچ‌گونه مسئولیتی بابت آگهی حذف شده به کاربر ندارد.

آگهی‌دهندگان با ثبت آگهی خود در ایران خدمت تأیید می‌کنند که آگهی ایشان شامل مواردی که در ادامه آورده می‌شوند نخواهد بود و همچنین دارای سن بالای ۱۸ سال هستند.

مغایرت با قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و عرف جامعه،

هرگونه محتوای مندرج در فهرست مصادیق محتوای مجرمانه،

ناقض حریم شخصی افراد،

هر گونه توهین به ادیان رسمی کشور، آداب، رسوم، قومیت‌ها، لهجه‌ها و گویش‌های مختلف،

استفاده ابزاری از تصاویر اشخاص در آگهی، درج بی‌مورد عکس صورت اشخاص یا استفاده از عکس کودکان برای معرفی کالا و خدماتی که مخاطب آن کودکان نیستند،

استفاده از حروف انگلیسی برای نوشتن عبارات فارسی (اصطلاحا فینگلیش): استفاده از زبان انگلیسی برای نوشتن کلمات غیرفارسی و برندها و یا ثبت آگهی به زبان انگلیسی مانعی ندارد،

هر نوع آگهی و خبرپراکنی سیاسی، اجتماعی یا مذهبی که جنبه تجاری نداشته باشد،

برنامه‌ها و روش‌های عبور از فیلترینگ، VPN و خدمات یا کالاهای مربوط به نصب آنتن، راه اندازی ماهواره یا اینترنت ماهواره‌ای،

ابزار یا آموزش‌های نفوذ، خرابکاری، شکستن قفل، هک و کرک،

هر گونه اجاره و فروش فیلم یا موسیقی،

شبکه‌های هرمی و فعالیت‌های غیرقانونی و غیرمجاز اقتصادی مشابه،

هر شکلی از شرط‌بندی (با جایزه یا بدون جایزه)،

هر گونه کالایی که موجب رواج خشونت و آسیب رساندن به دیگران می‌شود، مانند: سلاح‌های گرم و سرد، مواد محترقه و امثال آن،

کالا و خدمات مرتبط با مواد مخدر، سیگار یا ترک اعتیاد،

خدمات مرتبط با همسریابی، دوست‌یابی، مشاوره خانوادگی،

آگهی‌هایِ محرمیت، صیغه و ازدواج به جز دفاتر ثبت ازدواج،

فروش فاکتور و پیش فاکتور برای اخذ وام، حذف سهم بیمه کارفرما و مشابه آن،

خرید و فروش فیش حج عمره و تمتع،

خرید و فروش اعضای بدن، مانند:‌ «کلیه»،

پیش‌پرداخت برای معامله‌های از راه دور،

درج شماره حساب در متن آگهی،

خدمات و کالاهایی که شائبه کلاهبرداری در آن مشاهده شود،

خرید و فروش حیوانات، پرندگان و خزندگان وحشی و گوشت‌خوار،

درج مکرر آگهی‌‌های یکسان حتی با عناوین متفاوت در یک روز،

ارسال مجدد یک آگهی‌‌ که از زمان حذف آن توسط کاربر، بیش از ۲۴ ساعت سپری نشده باشد،

درج سامانه پیامکی در متن آگهی.

 هرگونه سوءاستفاده از شماره تلفن همراه یا نشانی پست الکترونیکی دیگران پیگرد قانونی دارد.

اگر تخلفی صورت پذیرد آگهی دهنده مسئول آن تلقی شده و ایران خدمت در این مورد هیچ گونه مسئولیتی ندارد.