ایران خدمتراهنمای درج آگهیتماس با مادرباره ماقوانین سایت


دفتر مرکزی شبکه پیما

نام مدیر: دفتر مرکزی شبکه پیما

دسته بندی: فروشگاه قطعات کامپیوتری

وب سایت:

آدرس: تهران-حافظ-تقاطع جامی- خ. کسری- ک. شرکا- پ. 4

تلفن همراه:02166724260

تلفن ثابت:02166724260

توضیحات: شبکه پیما نماینده انحصاری فروش تجهیزات شبکه NWP در ایران و خاورمیانه می باشد. محصولات NWP ساخت کشور تایوان و تحت استاندارد UL می باشد. شبکه پیما توانسته است با بهره گیری از مجموعه ای توانمند از مهندسین و متخصصان IT و همچنین به روز بودن اطلاعات فنی; بهترین خدمات خود را در زمینه های مخابرات و فن آوری اطلاعات فراهم آورد. یافتن برترین های دنیا از لحاظ کیفیت; طراحی و قیمت ; پایبندی به تعهدات و صداقت; از ارکان اصلی فعالیت شرکت به شمار می آید. شبکه پیما با تکیه بر تجهیزات با کیفیت تا کنون پروژه های مختلفی را با کاربری های متفاوت پوشش داده است محصولات شبکه NWP از ابتدا و هم اکنون در مقایسه با رقبا از کیفیت بهتر و مناسب تری برخوردار است شبکه پیما بر اساس نیاز مشتریان و نوع کاربرد در صنایع تجهیزات موردنیاز شبکه را به شرح زیر تهیه و توزیع میکند: • کابل شبکه NWP : CAT5E+ & CAT6+ & CAT6A+(10G) UTP & FTP & SFTP • کابل کواکسیال NWP : RG58 ;RG59 • کیستون NWP : CAT5E+ & CAT6+ & CAT6A+(10G) UTP & STP • پچ کورد : NWP CAT5E+ & CAT6+ & CAT6A+ UTP & FTP 0.6;1;2;3;5 M • فیس پلیت NWP : فیس پلیت تک پورت و دو پورت; ماژول باریک و پهن جهت نصب در ترانک • پچ پنل شبکه NWP : CAT5E+ & CAT6+ & CAT6A+ UTP&STP 16&24 PORT Loaded & Unloaded • پچ پنل تلفنی NWP : Voice Panel 25 Port With LED • سوکت NWP: CAT5E+ & CAT6+ & CAT6A UTP & STP • برل - کوپلر: NWP In Line Coupler & Junction Box CAT5E+ & CAT6+ UTP & STP • کابل فیبر نوری: NWP Indoor & Outdoor - Multi Mode & Single Mode • پچ کورد فیبر نوری: NWP SC-LC / SC-SC / LC-LC Multi Mode & Single Mode • کانکتور و آداپتور فیبر نوری NWP : SC & LC & FC & ST - Multi Mode & Single Mode - Duplex & Simplex • پچ پنل فیبر نوری: NWP SC & ST 12Port Duplex • ابزار شبکه NWP: آچار پرس شبکه - آچار پانچ پچ پنل - استریپر کابل (کابل لخت کن) • تستر شبکه : NWP آنالوگ و دیجیتال NWP برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 66728646 - 66724249 تماس حاصل فرمائید یا به سایت www.nwpco.ws مراجعه فرمائید. آدرس نمایشگاه و فروشگاه مرکزی: خیابان جمهوری ;نرسیده به پل حافظ; پاساژ توکل ;پلاک 6B خدمات:واردات تجهیزات شبکه-فروش تجهیزات شبکه-واردات تجهیزات شبکه-دفتر مرکزی شبکه پیما-فروش تجهیزات شبکه-آدرس دفتر مرکزی شبکه پیما-تلفن دفتر مرکزی شبکه پیما-آدرس تگلرام دفتر مرکزی شبکه پیما-اینستاگرام دفتر مرکزی شبکه پیما-تلفن همراه دفتر مرکزی شبکه پیما-

تعداد بازدید:127

اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک گذاری در واتس اپ

دیدگاه خود را وارد کنید.





در صد موافق: در صد مخالف:
0.0 0.0

ایران خدمت هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله و خدمات ارائه شده ندارد.

بامعالعه راهنمای امن راهتر خدمات را بیابید.